KOSMETICKÁ ŘADA FINLINE GOLD

 

 

 

 

 

Před několika lety naše firma zavedla do své distribuční sítě kosmetickou řadu Finline. Značka Finline se pevně zabydlela na našem trhu a získala si značné množství věrných příznivců nejenom z řad žen, ale také mužů. Všichni z nich byli překvapeni viditelným zlepšením stavu své pleti a skvělými vlastnostmi našich přípravků. Obzvlášť velkou cenu mají pro nás pochvalné posudky kosmetiček pracujících s touto kosmetikou a ohlasy lékařů - dermatologů, doporučujících tuto značku pro problematické typy pleti.

 

V čem je kosmetika Finline tak výjimečná?

Proč si zvolit právě ji, když se na pultech obchodů a v reklamě nabízí takové množství renomovaných značek? jednoznačná odpověď zní: perfektní účinnost a mimořádně vysoká snášenlivost.
V okruhu našich stálých zákazníků je možné najít mnoho klientů, majících problémy s přecitlivělou pletí. Právě kosmetika Finline je pro ně vysvobozením. Konečně mohou používat krémy a kosmetické přípravky bez obav z podráždění, svědění nebo červených skvrn. Výsledkem je zdravá, hezká a mladistvě vypadající pleť.

Naprosto jedinečná řada Finline Gold tvoří luxusní komplet určený k dokonalé péči o náročnou pleť - počínaje pleťovým mlékem, přes krémy až k antistresové masce na oční okolí. Kosmetická řada Finline Gold skvěle hydratuje pokožku, dodává jí potřebnou výživu, regeneruje ji a chrání před agresivním vnějším prostředím, zpomaluje stárnutí a viditelně zlepšuje její vzhled.

 
Dostávají se Vám do rukou přípravky nové generace, při jejichž vývoji a výrobě se využívají speciální patentované technologie. Jsou na našem trhu naprosto výjimečné svou kvalitou a mimořádně příznivou cenou.

O kvalitě našich výrobků svědčí jejich účinnost. Ze zkušeností našich zákazníků víme, že jakmile jednou vyzkoušíte tuto kosmetiku, nechcete už používat jinou značku. Je překvapující, že přestože je tato kosmetika určena především pro pěstění pleti, máme mnoho ohlasů o jejím příznivém vlivu na poškozenou pleť. Skvělé výsledky se projevily při zklidnění pokožky podrážděné nadměrným opalováním. Jedinečný je např. Balzám na suchou pleť. Je nepostradatelným pomocníkem pro lidi s přesušenou a šupinatou pokožkou. Během používání našich přípravků došlo k velmi rychlé regeneraci popálené kůže. Registrujeme uklidňující účinky kosmetiky Finline při plenkové dermatitidě, pásovém oparu nebo křečových žilách.

Všechny výrobky mají jedinečné složení. Obsahují velké množství extraktu z léčivých rostlin, které svou kvalitou na našem trhu nemají konkurenci. Při tvorbě receptur se vycházelo z charakteru pleti našich žen a jejich potřeb. Využívaly se nejnovější poznatky a trendy při vývoji kosmetiky.

 

V řadě Finline Gold obsahují všechny krémy několikrát více vitaminu E než jiné výrobky a dokonce 4 krát více než speciální mast na popáleniny, kterou si můžete koupit v lékárně. Tento vitamin krásy je základním předpokladem pro zdravou, krásnou a nestárnoucí pleť.

Kosmetika Finline:

- je proslulá výjimečnou snášenlivostí

- hovoří pro ni praktické zkušenosti více jak 50 kosmetiček, které ji pravidelně odebírají

- podporují ji výborné ohlasy ze strany dermatologů

- využívá jedinečné receptury a nejkvalitnější suroviny

- má nadšené uživatele, vytvořila si stálou klientelu

- firma Hankintatukku Oy projevila zájem o její dovoz

- poskytuje špičkovou kvalitu za mimořádně nízkou cenu