O Finclubu

Naše poslání

Jsme tady, abychom prostřednictvím našich produktů a služeb
pomohli všem na cestě ke zdraví, k úspěchu a seberealizaci.

 

 • Nabízíme tradici, zkušenosti a zázemí


  Jsme česká společnost, která úspěšně působí na trhu již více jak 15 let. V oboru doplňků stravy se řadíme mezi špičku.

  Přinesli jsme na český trh přírodní preparáty z Finska. Všechny finské přípravky jsou od jednoho výrobce - firmy Hankintatukku Oy, která je držitelem AAA ratingu a jedním z předních světových producentů přírodních parafarmak. Finclub je strategickým a největším partnerem této společnosti, zastřešujícím distribuci a servis ve střední Evropě.

  Umožnili jsme stovkám našich poradců splnit si sen o vlastní úspěšné firmě, tisícům aktivních spolupracovníkům jsme partnery při jejich péči o zdraví a máme desetitisíce spokojených klientů, kterým naše produkty pomáhají.

 • Serióznost

   

  Stavíme na serióznosti v podávání informací, ve službách, v jednání se svými obchodními partnery i zaměstnanci.

  Spolupracuje s námi přes 2000 lékařů, sdružených v Lékařském grémiu. Tito odborníci jsou garantem zveřejňovaných informací a celého našeho programu péče o zdraví. Díky této spolupráci může firma nabídnout svým klientům lékařskou poradenskou činnost působící při každém distribučním centru a také svůj vlastní časopis obsahující odborné články.

  Pro Českou republiku jsou vybírány produkty, které jsou zaměřeny na konkrétní, specifické problémy obyvatel ČR a tento výběr je vždy konzultován s našimi předními odborníky z oblasti medicíny.

  Nesázíme na bombastické reklamní kampaně, ale na osobní zkušenosti našich spokojených klientů.

 • Kvalita práce

   

  Kvalita je pro nás klíčovým slovem. Ať už se jedná o kvalitu produktů, dodavatelů, tak i o kvalitu služeb, materiálů i informací, které poskytujeme a proto jsme u nás zavedli systém řízení jakosti odpovídající normě ČSN EN ISO 9001:2009