Obchodní podmínky

Způsob doručení

 

Dodací lhůta dobírek je 5 pracovních dnů.

 

Poštovné a balné je 120 Kč. Doběrečné je 30 Kč

 

Pokud je celková cena objednávky vyšší než 3000 Kč včetně, je poštovné i balné ZDARMA.Platbu můžete provést dvojím způsobem:

- zboží Vám můžeme zaslat dobírkou ve spolupráci s Českou poštou nebo PPL


- provedete platbu příkazem k úhradě (zdarma), zboží bude expedováno nejpozději do 2 - 3 pracovních dnů od zaplacení, následně dojde k zaslání zboží (poplatek za dopravu zůstává) - přesné instrukce k platbě bankovním převodem obdržíte e-mailem nebo telefonicky nejpozději do 2 pracovních dnů, z tohoto důvodu je nezbytné uvést aktuální e-mail nebo telefonní číslo

NEPŘEBÍREJTE POŠKOZENOU ZÁSILKU! V TAKOVÉM PŘÍPADĚ NÁS IHNED PROSÍM KONTAKTUJTE A DODAVATELI ZÁSILKY SDĚLTE DŮVOD, PROČ JI NECHCETE PŘEVZÍT A SEPIŠTE S NÍM PROTOKOL.
Odstoupení od smlouvy

  • Spotřebitel má právo podle § 53 odst. 7 Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží bez udání důvodu, a to vždy písemně.

  • Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek opotřebování, pokud možno v původním obalu, včetně dokladu o jeho zakoupení, poslat neprodleně zpět dodavateli.

  • Prodávající vrátí zpět zákazníkovi peníze za zboží nejpozději do 1 měsíce od odstoupení od smlouvy, a to dohodnutým způsobem.

  • Prodávající má právo pozdržet vrácení peněz do doby, dokud neobdrží zpět své zboží od kupujícího.

  • V žádném případě nám nezasílejte zboží na dobírku! Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.


  • Reklamace

 

Případná reklamace musí být uplatněna u prodávajícího, u kterého byla věc zakoupena, a to bez odkladu, ihned po zjištění závady, písemnou formou. Prodávající je povinen potvrdit přijetí této reklamace s údaji o tom, kdy spotřebitel právo uplatnil, co je obsahem reklamace a jaký způsob vyřízení reklamace spotřebitel požaduje (opravu, výměnu zboží či vrácení peněz). Prodávající na základě těchto informací vystaví Reklamační list, z něhož jedno vyhotovení obdrží kupující, jedno prodávající.

Prodávající rozhodne o reklamaci nejpozději do 3 pracovních dnů. Tato lhůta se prodlužuje o dobu, která je potřebná pro odborné posouzení vady. V případě zamítnutí reklamace je prodávající povinen vydat spotřebiteli písemné odůvodnění. V žádném případě nám nezasílejte zboží na dobírku! Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.

Uznaná reklamace musí být vyřízena nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající se spotřebitelem nedohodne na delší lhůtě. Vyřízením reklamace se rozumí oprava zboží, výměna za bezvadné zboží nebo vrácení peněz. Požadovaný způsob vyřízení reklamace musí být uveden v reklamačním listu. V případě, že zboží není možné opravit, má kupující právo na vrácení peněz nebo výměnu zboží za bezvadné.Reklamace - na telefonním čísle 603 394 793 v době 16.00 - 20.00 hodin, případně přes email: info@obchody-cisar.com ,
  • poškození zásilek
  • reklamace obsahu

 

 


 

Ochrana osobních údajů

 

Veškeré údaje, které na našich stránkách zadáte, budou použity pouze pro potřebu společnosti FINCLUB plus, a.s. a to za účelům zdárného vyřízení Vašich objednávek.