Balzám pro suchou pleť 120 ml FINCLUB

KOSMETICKÁ ŘADA FINLINE GOLD

Cena:360.00CZK
SKLADEM

V zimě klade příroda a životní prostředí na pleť zvýšené nároky. Mráz, smog, sníh a mlhy se postarají o zátěž, která pokožku i na další měsíce krutě poznamená. Proto bychom také v tomto období neměli zapomínat používat mastné krémy, jejichž základem je olej (tyto krémy jsou označovány jako voda v oleji) a které chrání pokožku před nepříznivými účinky studeného počasí.

 

Žádané jsou zejména kosmetické přípravky s vysokým obsahem vitaminu E, z našeho sortimentu to jsou Vita E oční krém, Niance, Balance a Balzám na suchou pleť.

Vitamin E je biologická látka, která ochraňuje buněčné stěny před náporem volných radikálů, jinými slovy je to antioxidant, který se podílí na prodloužení životnosti kožních buněk. Zpomaluje stárnutí kůže a předchází vráskám. Ženy oceňují jeho příznivý vliv na elasticitu pokožky, i když cenné jsou také jeho zklidňující a hojivé účinky. Naše krémy obsahují několikrát více vitaminu E než jiné výrobky a dokonce 3 - 4x více než speciální mast na popáleniny, kterou si můžete koupit v lékárně.

Nejmastnějším přípravkem z řady Finline Gold je Balzám na suchou pleť, který se používá hlavně k ošetření suché, narušené a šupinaté pleti. Je jemný, velmi dobře se nanáší a vstřebává. I přes svůj vysoce mastný charakter pleť nepřemašťuje, pouze ji důkladně a účinně vyživuje. Podle ohlasů je vyhledávaným pomocníkem např. při problémech se zarudlou pletí nebo při pocitu napnuté pokožky.

Pokud Balzám nanášíte přes den, ochrání vás nejen před klasickými nepříznivými vlivy počasí, ale ošetří i po dlouhodobém pobytu v extrémních podmínkách (hory, vítr, zmrzlé kapky deště). Na noc jej doporučujeme k ošetření krčních partií a dekoltu. Tato místa si vyžadují maximální výživu, a právě v noci si pokožka odpočine nejlépe a je schopna přijímat nejvíce živin


Balení: 120 ml

Použití: péče o suchou pokožku