Zlato pro WGP beta-glukan (GLUKIMTABS)

Zlato pro WGP beta-glukan (GLUKIMTABS)

 

width=

Na podzim minulého roku obdržel WGP® beta-glukan na světové vědecké platformě v SupplySide West Scientific Award vítězné ocenění!

 

Porota složená z odborníků posuzovala výrobky podle kritérií: věda a výzkumné metody, vědecký průlom, inovace a výzva pro výrobní komunitu. WGP® beta-glukan technologie byla předmětem 30 recenzovaných článků za posledních deset let, včetně šesti publikací či vědeckých konferencí s prezentací původního klinického výzkumu v letech 2010 - 2011.

V oznámení o výběru WGP®beta-glukanu na cenu letošního roku agentura Virgo Publishing sdělila: „Všechny tyto dobře navržené klinické studie prokázaly konzistentní významný přínos pro zdraví lidského organismu, včetně zlepšení fyzického zdraví, zmírnění infekce horních cest dýchacích a celkově zlepšení tělesné a duševní pohody.“

„Jsme poctěni, že WGP® beta-glukan získal toto prestižní ocenění, je to další uznání odhodlání naší společnosti v oblasti probíhajícího klinického výzkumného programu, který podporuje použití WGP® beta-glukanu jako unikátní potraviny či doplňku stravy“, řekl Rich Mueller, generální ředitel firmy vyrábějící tuto patentovanou látku.

Společnost při výzkumu spolupracuje s předními institucemi jako UCLA zdravotní centrum, Scripps Institute, Southampton University Hospital, University of Louisville, Ohio State University a University of Houston. „Týmy chemiků, biologů a imunologů vyvinuly nové analytické metody a provedly četné toxikologické testy, byl ověřen mechanismus účinku a zpracovaná řada preklinických studií“, potvrdil Don Cox, Ph.D., viceprezident výzkumu a vývoje. „Při výzkumu disponujeme množstvím aktivních spolupracovníků, kteří velkou měrou přispěli k rozvoji vědeckého zkoumání této látky.“


O WGP® beta-glukanu

  • WGP® beta-glukan je přírodní látka, u které je klinicky prokázáno, že bezpečně povzbuzuje imunitní systém v jeho funkci udržet tělo zdravé.
  • Jedná se o patentovaný beta-glukan z kvasnic, který mobilizuje miliardy vrozených imunitních buněk, jež jsou součástí přirozené obranyschopnosti těla. Tato unikátní přísada pomáhá zvýšit jejich účinnost, aniž by stimulovala imunitní systém.
  • WGP® beta-glukan je podle amerických předpisů FDA považován za bezpečný produkt (GRAS) a má široké schválení regulačními orgány na celém světě. Vlastní několik patentů: Kosher, Halal, nealergenní, není geneticky upravován (GMO-free).

WGP® beta-glukany najdete i ve Finclubu - v přípravku GLUKIMTABS, který je doporučován zejména osobám s oslabenou imunitou, seniorům, lidem ve stresu, vyčerpaným jedincům. Je vhodný i pro často nemocné děti, náchylné k nachlazením či infekcím dýchacích cest. Nepochybně přijde vhod i během nadcházejícího školního roku.

 

width=