Fintabs CD přírodní vápník nejen pro děti 200 tablet FINCLUB

DOPLŇKY STRAVY » MINERÁLY A STOPOVÉ PRVKY

Cena:555.00CZK
NENÍ SKLADEM

Abychom byli klidní, ohební a fit :) - Přípravek se díky svému složení doporučuje zejména dětem a mládeži v období růstu, nastávajícím maminkám nebo sportovcům. Jedná se o hodnotný zdroj vápníku (vápník je důležitý pro stavbu kostí a zubů), jehož vstřebatelnost je podporována vitaminy D a C, obohacený o hořčík a křemík. Ale nejen to..

  • Vápník přispívá k normální: srážlivosti krve, energetickému metabolismu, činnosti svalů, funkci nervových přenosů a trávicích enzymů, podílí se na procesu dělení a specializace buněk, je potřebný pro udržení normálního stavu zubů a kostí, vápník je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
  • Hořčík přispívá: ke snížení míry únavy a vyčerpání, k elektrolytické rovnováze, přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, svalů a psychiky, syntéze bílkovin, přispívá: k udržení normálního stavu kostí, zubů a podílí se na procesu dělení buněk.
  • Křemík je jedním ze základních stavebních kamenů svalových tkání. Jeho obsah v pojivových tkáních s věkem klesá, přitom jeho příjem prostřednictvím potravy je mnohdy nedostatečný.
  • Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a dále přispívá k normálnímu: energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy a psychiky, dále přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidatnivním stresem, ke snížení míry únavy a vyčerpání, k regeneraci redukované formy vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.
  • Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu, k udržení normálního stavu kostí, svalů, zubů, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk, vitamín D je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.
  • přispívá k udžení průžného pohybového aparátu
  • pomáhá zklidnit emoce, vznětlivost a přecitlivělost
  • je prospěšný u svalového napětí, u křečí a mravenčení, u nadměrného pocení
  • udržuje vlasy krásné, nehty pevné a pleť jemnou


Balení: 200 tablet

Dávkování: 4 tablety denně, ráno a v poledne, před jídlem s tekutinou 
Jedna tableta obsahuje:  469 mg dolomitu (100 mg vápníku; 60 mg hořčíku); 49 mg křemíku; 49 mg prášku z aceroly (15 mg vitaminu C); 1,25 μg vitaminu D3.

Zejména pro: mladší ženy, předškolní děti, školáky, sportovce, ženy - kojící matky, ženy - příprava na těhotenství, ženy - těhotenství 

Příznivě působí během: růstové obtíže, svalové křeče, těhotenství, zlomeniny 

Období kúry: jaro, léto, podzim, zima 

Složení: 1 tablety: uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, čieštěný diatomit SiO2, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy; L-askorbová kys., cholekalciferol. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. 

Výrobek není určen dětem do 3 let. Schváleno Antidopingovým výborem ČR.

 

Denní dávka: 9,20 Kč