Jojobový krém pro regeneraci pokožky 50 ml FINCLUB

KOSMETICKÁ ŘADA FINLINE GOLD

Cena:230.00CZK
SKLADEM

 

Jojobový olej se řadí mezi nejkvalitnější a nejdražší kosmetické suroviny. Zdrojem je jojobový keř Simmondia chinensis rostoucí divoce v amerických státech a v Číně. Pěstování jojoby je poměrně zdlouhavé, protože na keři se teprve po čtyřech letech začínají objevovat první oříšky a jejich počet se pak rok od roku zvětšuje. Olej je získáván lisováním za studena, nedochází tedy k znehodnocení žádné účinné látky. Dalo by se říci, že se vlastně jedná o tekutý vosk.

Jojoba není zrovna levnou dováženou surovinou, přesto se v naší kosmetice Finline Gold objevuje více výrobků s jejím obsahem. Pozornost si zaslouží právě velmi lehký Jojobový krém, který je výjimečný svou univerzální péčí o pleť.

V čem je univerzální? Svým speciálním složením! Jojobový krém totiž obsahuje takový poměr mastné a vodní fáze, že suchá pleť se nevysušuje a mastná není přemašťována. Za tento účinek vděčíme nejen kvalitní jojobě, ale i dalším složkám. Jsou to - zklidňující panthenol, vitamin E, protizánětlivá violka trojbarevná.

Jojobový krém je vhodný pro všechny typy pleti k dennímu i nočnímu používání. Doporučujeme jej i pro pokožku problematickou, jelikož jeho lehká konzistence takový typ pleti ničím nezatěžuje. Naše přípravky jsou určené pro citlivou pleť, proto i pleť aknózní může využít blahodárných účinků tohoto krému.


Balení: 50 ml

Použití: pro všechny typy pleti