Allermin žvýkačky

DOPLŇKY STRAVY » OSTATNÍ SPECIÁLNÍ PRODUKTY

Cena:75.00CZK
IHNED

Žvýkejte s Finclubem ALLERMIN gums jsou zpátky!


Kolik jich je v balení?

V blistru najdete 10 kusů žvýkaček. Nevypadají jako klasické dražé - mají spíš tvar tablety, přesto jsou to žvýkačky. Proto platí - žvýkat, ne polykat. Nezpůsobují ospalost ani závislost, jsou osvěžující a velmi praktické, kdykoliv po ruce, oblíbené mezi mládeží i dětmi.


Co obsahují?

Především je tam stejná účinná dávka extraktu z Perilly, jak tomu bylo u Allerminových žvýkaček kdysi. Nejsou možná tak sladké jako v minulosti (stávající trend a reakce našich členů totiž napovídají, že uvítají  spíše méně sladké výrobky), obsahují sladidla manitol a sorbitol, která jsou vhodná i pro diabetiky. Podstatné je, že jde o STEJNOU účinnou dávku Perilly v jedné žvýkačce.


Balení: 10 žvýkaček ve formě tablet/11,5 gSložení: V 1 tabletě - žvýkačce je obsaženo: žvýkací báze (plnidlo), 25% sladidlo, plnidlo: manitol, sorbitol; extrakt z Perilly, aroma peprmint, látky protispékavé: stearan hořečnatý, polyvinylpyrolidone

Obsah účinných látek: 1 žvýkačka odpovídá 27 mg extraktu z Perilly, což odpovídá 1,4 g čerstvých listů rostliny Perilla

Doporučené dávkování: 2 kusy žvýkaček denně.

Návod k použití: žvýkat v případě potřeby, nezávisle na jídle. Nepřekročit denní dávkování. Přípravek není určen dětem do 3let a k používání jako náhrada pestré stravy. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.