Allermin 72 kaps.

DOPLŇKY STRAVY » OSTATNÍ SPECIÁLNÍ PRODUKTY

Cena:895.00CZK
IHNED

Allermin obsahuje výtažek z perily křovité (Perilla frutescens), která přispívá k ochraně organismu ve znečištěném prostředí. Perilla frutescens obsahuje substance, které pomáhají zmírňovat reakce na pyl, prach, houby či plísňové výtrusy. Tato rostlina produktuje cytokiny (cytokiny se významně účastní na imunitní odpovědi organismu) a specifické protilátky.

 

Má podobu kapslí, je vhodný např. pro osoby, které mají problém s polykáním kapslí - mohou tobolku „otevřít“ a její obsah vysypat.

 

Perillu lze využívat také v rámci péče o zdraví plic nebo jako podporu u nachlazení, kdy pomáhá zprůchodnit dýchací cesty a usnadnit tak boj s potížemi či urychlit rekonvalescenci.

 

Tyto bylinné produkty nesnižují pozornost, nevyvolávají ospalost a nevytvářejí návyk.

K dostání ve finském obalu. Pouze do vyprodání zásob. Expirace 9/2017.

 

Balení: 72 kapslí

Složení: 1 kapsle: mikrokrystalická celulóza (látka protispékavá), 150,07 mg sušeného extraktu z perily křovité (Perilla frutescens), hovězí želatina, oxid titaničitý (barvivo).

Obsah účinných látek: ve 2 kapslích: 300,14 mg sušeného extraktu z perily křovité což odpovídá 16 g čerstvých listů rostliny.

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně

Návod k použití: ráno, nezávisle na jídle, zapít tekutinou. Nepřekračovat denní dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.