fin Cardumis

DOPLŇKY STRAVY » TEKUTÉ PRODUKTY

Cena:395.00CZK
SKLADEM

Přípravek obsahuje extrakt z bodláku ostropestřce mariánského. Jeho hlavní složkou je silymarin – antioxidant s příznivým vlivem na funkci jater a žlučového traktu. Doporučuje se jako ochrana jater např. při dlouhodobém užívání léků, po prodělané žloutence, jako součást očistných kúr (zejména při hormonální terapii). Přípravek je speciální technologií vyroben tak, aby byl trvanlivý a v organismu maximálně využitelný.

Balení:  50 ml

Dávkování:  5 kapek 3 x denně, s odstupem po jídle, rozředit ve vodě.  Při dlouhodobém užívání Cardumisu je doporučeno každých 8 týdnů podávání na 2 až 7 dnů přerušit.

Obsah:  voda, ostropestřec mariánský (Silybum marianum) (5 kapek = 0,2 ml extraktu fin Cardumis = 43,4 mg semen ostropestřce mariánského).

Pro obsah cca 51 % alkoholu výrobek není určen dětem.

Zejména pro: ženy starší 35 let 

Příznivě působí během: Cirhóza jater, Mononukléoza jater, Poruchy stravovacího režimu  u hrozícího či prokázaného poškození jater, Při nadměrné konzumaci alkoholu či drog, Při práci s jedy, U stavů po prodělané Hepatitidě( Žloutence), Jako prevenci poškození jater při dlouhodobém užívání potenciálně toxických léků, Při trávicích obtížích, zejména funkčních poruchách žlučového systému, Jako podpůrnou terapii těhotenské žloutenky, Jako možnou prevenci vzniku stresových žaludečních vředů, Při nedostatečné produkci mateřského mléka, K normalizaci sníženého krevního tlaku (částečně ověřený efekt), V kožním lékařství a kosmetice pro jeho regenerační efekt, Pravděpodobně i v terapii lupénky, Jako součást krátkodobých i dlouhodobých detoxikačních kúr, Popisován je i příznivý efekt při pleuritidě (zánět pohrudnice) a bronchitidě, Při ovlivnění žilních obtíží

A na závěr - i když budete sobě nebo svému okolí podávat jakoukoliv ochranu jater, myslete vždy na staré moudré rčení: “Jez do polosyta, pij do polopita!"


Období kúry: jaro, léto, podzim, zima 

Obsahuje látku: extrakt z Ostropestřce mariánského

Denní dávka: 4,60 Kč