Herbamax maximálně účinná ozdravná směs z 10 bylinek FINCLUB

DOPLŇKY STRAVY » TEKUTÉ PRODUKTY

Cena:440.00CZK
SKLADEM

 

Proč je důležité zažívání?

Málokdo si uvědomuje, že třeba právě imunitní systém je stejně tak závislý na dobrém trávení, jako na správné funkci ledvin či jater. Vždyť všem známé krční mandle navazují téměř plynule na lymfoepiteliální tkáň celého zažívacího ústrojí, které hraje podstatnou roli v tom, jak se budeme cítit na těle i na duši. „Nepořádek“ ve střevech jednak váže značnou část našich obranných sil, jednak znemožňuje správné trávení a vstřebávání živin, ale zato propouští do těla škodliviny vzniklé bakteriálním hnitím potravy nebo molekuly, které se pak uplatní jako alergeny. Příznaky otravy nemusí být nijak nápadné, stačí jen nadýmání, poruchy nálady a spánku, ale třeba i zvýšená tvorba křečových žil a hemeroidů při zatížení jaterního oběhu. Občasným průjmům, zácpě nebo páchnoucí stolici a dechu nevěnujeme ani pozornost. Avšak výzkumy upozorňují na souvislost mezi depresí a zácpou. Návaznost na psychiku potvrzují dnes studie o imunitě, není náhodou, že v dnešní době tolik rozšířený chronický únavový syndrom často zabírá na léčbu antidepresivy.

Zkrátka naše tělesné i duševní pochody vzájemně souvisí, je evidentní, že se nelze obejít bez „zdravé mysli“, stejně jako bez zdravé výživy, a sebelepší preparáty zůstanou pořád jen „doplňky“. Nicméně mezi ty, které nám mohou účinně pomoci zharmonizovat tělo i duši, zajisté patří i bylinný preparát Herbamax


Tento silný bylinný extrakt je vyroben speciální vakuovou technologií, díky níž obsahuje i ty cenné složky, které nepřecházejí do standardních bylinných čajů. Byliny jsou vhodně kombinovány, příznivě působí na trávení, na funkci žlučníku, jater a močového ústrojí, aby se vzáujemné účinky jednotlivých bylin podporovaly a doplňovaly.

 

1. Čubet benedykt - doporučuje se při poruchách trávení s nechutenstvím, nadýmání, při onemocnění jater a žlučníku. Má protibakteriální a protivirový účinek, dobře působí při pásovém oparu. Má vlastnosti močopudné, zejména zvyšuje vylučování kyseliny močové.

 

2. Zlatobýl obecný - podporuje vylučování odpadních látek, doporučuje se při zánětlivých i degenerativních onemocněních močového systému, příznivě působí na zvětšenou prostatu. Má pozitivní vliv na revmatické obtíže i chronické kožní choroby. Využívá se při poruchách trávení a střevních potížích.

 

3. Hloh obecný - má příznivý a harmonizující vliv na práci srdce, podporuje krevní oběh a zlepšuje zásobování srdce kyslíkem. Působí také protiskleroticky, snižuje krevní tlak a uklidňuje nervy. Nečekaně dobře působí na klimakterické potíže.

 

4. Jablečník obecný - užívá se při nechutenství, žaludeční slabosti, při onemocnění jater a žlučníku. Uplatňuje se jako pomocný lék při bušení srdce a při léčbě ischemické choroby srdeční. Silně podporuje vykašlávání, využívá se při zahlenění, při chronickém kataru průdušek.

 

5. Kontryhel žlutozelený - je proslulým pomocníkem u menstruačních poruch, tlumí krvácení i bolesti, je vhodný při klimakterických potížích stejně jako v pubertě, uplatňuje se při chudokrevnosti a mírní krvácení z nosu. Působí močopudně, prospívá lidem s cukrovkou. Při současné zevní i vnitřní aplikaci se hodí i na gynekologické výtoky.

 

6. Leuzea saflorová, lidově maralový kořen - svým působením je blízká ženšenu, má příznivý vliv na srdečně-cévní systém, zvyšuje fyzickou výdrž, napětí a výkonnost svalstva i nervové soustavy. Zvyšuje pohlavní aktivitu, vhodná u impotence.

 

7. Přeslička rolní - na choroby plicní, onemocnění ledvin, včetně krvácení do moče, ledvinových kamenů a nočního pomočování dětí. Odvádí z organismu těžké kovy, působí proti radioaktivnímu záření, chrání před revmatickými chorobami, dnou a nervovými bolestmi, je jedním z nejlepších prostředků při zánětu průdušek, ke kloktání je vhodná u zánětu mandlí a sliznic dutiny ústní, hnilobných procesů zubů a krvácení dásní.

 

8. Řepík lékařský - zvyšuje tvorbu žluče a povzbudivě působí na jaterní tkáň, zvyšuje vylučování žaludeční šťávy, podporuje činnost střev, léčí průjmy. Současně zevně i vnitřně se podává při kožních chorobách. Nejznámější jsou však účinky při všech zánětech v krku a v ústní dutině, je v oblibě na kloktání.

 

9. Smetanka lékařská - zlepšuje trávení a zvyšuje chuť k jídlu, proto se podává při nechutenství a snížené tvorbě žaludeční šťávy. Uplatní se při zánětech jater, tvorbě žlučových kamenů, poruchách odtoku žluče. Zlepšuje látkovou výměnu, snižuje koncentraci cukru v krvi. Rozpouští ledvinové a močové kameny, působí jako protirevmatikum.

 

10. Tužebník jilmový - působí protizánětlivě a snižuje horečku, tiší bolesti při revmatických onemocněních, napomáhá pocení. Doporučuje se při prochladnutí, virových a bakteriálních onemocněních. Osvědčuje se při poruchách látkové výměny a při nemocích močového měchýře a ledvin.

Z uvedeného vyplývá, že složky obsažené v Herbamaxu potlačují bakterie a viry, zvyšují imunitu, mírní zažívací potíže, kladně působí na močové ústrojí, ovlivňují funkci ledvin, pomáhají při gynekologických potížích, příznivě působí na potenci, pozitivně ovlivňují funkci srdce a cévního systému, působí na nervový systém, proti stresu a chronické únavě, zvyšují energii a vitalitu. Produkt neobsahuje chemické přísady a je vhodný i pro diabetiky.


Balení:  190 ml

Dávkování:  1 - 2 čajové lžičky 3 x denně, mezi jídlem nebo po jídle

Obsah:  60 % přípravku tvoří speciální extrakt z 10 bylin (čubet benedikt, zlatobýl obecný, hloh obecný, jablečník obecný, kontryhel žlutozelený, maralový kořen, přeslička rolní, řepík lékařský, smetanka lékařská, tužebník jilmový), 20 % fruktóza, 20 % alkohol.

Zejména pro: managery, muže, ženy - období klimakteria

Výrobek není určen dětem. Neobsahuje chemická aditiva. Vhodný pro diabetiky.

Příznivě působí během: nadýmání, nechutenství, při gynekologických potížích, proti stresu a chronické únavě

Období kůry: jaro, léto, podzim, zima

Denní dávka: 29,60 - 59,20 Kč